Пребарајте производи

Држач тоалетна хартија 5401 Алфа

661.00ден

Шифра: 000313

Опис

12 години гаранција , без корозија , без промена на боја

drzac toaletna hartija alfa ideal

Frigo Shob

24 часа на ден

Здраво! Добредојдовте на нашата веб страна, слободно контактирајте не за се што ве интересира.

Powered by WpChatPlugins