Пребарајте производи

Мијалник Креа 50см

6,960.00ден

Шифра: 017775

Опис

Ширина:  50cm
Должина:  35cm
Висина:  14cm

СОСТАВ | УМИВАЛНИЦИ

Керамика

ПОТЕКЛО | УМИВАЛНИЦИ

Р. Полска
mijalnik krea 50cm

Frigo Shob

24 часа на ден

Здраво! Добредојдовте на нашата веб страна, слободно контактирајте не за се што ве интересира.

Powered by WpChatPlugins