Пребарајте производи

Батерија за биде С-кју 595 Унитас

8,090.00ден

Шифра: 018197

ОписБАТЕРИЈА ЗА БИДЕ

Ширина: 95mm; 140mm
Должина: 140 mm
Дистанца од ѕид до истек: 120mm

ПОТЕКЛО | БАТЕРИИ

Р. Словенија

СОСТАВ | БАТЕРИИ

Месинг
vodovodni baterii vodovodna baterija za bide sq skju unitas 595

Frigo Shob

24 часа на ден

Здраво! Добредојдовте на нашата веб страна, слободно контактирајте не за се што ве интересира.

Powered by WpChatPlugins