Пребарајте производи

Батерија за биде Фреш 535 Унитас

8,990.00ден

Шифра: 006518

ОписБАТЕРИЈА ЗА БИДЕ

Висина: 73mm; 154mm
Должина: 135mm
Дистанца од ѕид  до истек: 115mm

ПОТЕКЛО | БАТЕРИИ

Р. Словенија

СОСТАВ | БАТЕРИИ

Месинг
vodovodni baterii vodovodna baterija za bide fresh fres unitas

Frigo Shob

24 часа на ден

Здраво! Добредојдовте на нашата веб страна, слободно контактирајте не за се што ве интересира.

Powered by WpChatPlugins