Пребарајте производи

Клизач за туш Misisipi

790.00ден

Шифра: 015660

Опис:

Клизна шипка Мисисипи

Материјал: Месинг

Ѕидна монтажа: Да

Тежина/кг: 0.45

Додатоци и делови dodatoci i delovi клизачи klizaci klizachi klizac klizach za tush misisipi linni lini

Frigo Shob

24 часа на ден

Здраво! Добредојдовте на нашата веб страна, слободно контактирајте не за се што ве интересира.

Powered by WpChatPlugins