Пребарајте производи

Мијалник Алвона 40см бел

7,645.00ден

Шифра: 017899

Опис

Ширина:  40cm
Должина:  44cm
Висина:  11cm

СОСТАВ | УМИВАЛНИЦИ

Керамика

ПОТЕКЛО | УМИВАЛНИЦИ

Р. Турција
mijalnik alvona 40cm bel

Frigo Shob

24 часа на ден

Здраво! Добредојдовте на нашата веб страна, слободно контактирајте не за се што ве интересира.

Powered by WpChatPlugins