Пребарајте производи

Мијалник Пинара Овал за под плотна

1,155.00ден

Шифра: 016144

Опис

Ширина:  46.5cm
Должина:  38cm
Висина:  20cm

СОСТАВ | УМИВАЛНИЦИ

Керамика

ПОТЕКЛО | УМИВАЛНИЦИ

Р. Турција
mijalnik pinara oval za pod plotna

Frigo Shob

24 часа на ден

Здраво! Добредојдовте на нашата веб страна, слободно контактирајте не за се што ве интересира.

Powered by WpChatPlugins