Пребарајте производи

Мијалник Сановит 9065

3,590.00ден

Шифра: 000394

Опис

Ширина:  60cm
Должина:  45,5cm
Висина:  15cm

СОСТАВ | УМИВАЛНИЦИ

Керамика

ПОТЕКЛО | УМИВАЛНИЦИ

Р. Турција
mijalnik sanovit

Frigo Shob

24 часа на ден

Здраво! Добредојдовте на нашата веб страна, слободно контактирајте не за се што ве интересира.

Powered by WpChatPlugins