Пребарајте производи

Мијалник Сановит 9075

3,865.00ден

Шифра: 000396

Опис

Ширина:  75cm
Должина:  45,5cm
Висина:  15cm

СОСТАВ | УМИВАЛНИЦИ

Керамика

ПОТЕКЛО | УМИВАЛНИЦИ

Р. Турција
mijalnik sanovit

Frigo Shob

24 часа на ден

Здраво! Добредојдовте на нашата веб страна, слободно контактирајте не за се што ве интересира.

Powered by WpChatPlugins