Пребарајте производи

Н.м.кратка цевка Оптима-18 Рубинета

1,960.00ден

Шифра: 015262

ОписНИСКО МОНТАЖНА БАТЕРИЈА КРАТКА СО ДВЕ ЦРЕВА

Висина: 55; 100mm
Должина: 138mm
Дистанца од тело до истек: 100mm

ПОТЕКЛО | БАТЕРИИ

Р. Литванија

СОСТАВ | БАТЕРИИ

Месинг
Батерија за мијалник Водоводна батерија baterija za mijalnik vodovodna baterija nisko montazna optima 18 rubineta kratka cevka

Frigo Shob

24 часа на ден

Здраво! Добредојдовте на нашата веб страна, слободно контактирајте не за се што ве интересира.

Powered by WpChatPlugins