Пребарајте производи

Рубинета Флекси 33 бела н.м.висока цевка

5,495.00ден
Шифра: 004505

RUBINETA FLEKSI 33 БЕЛА

ЦЕНА:5.495,00 ден

Опис

НИСКО МОНТАЖНА БАТЕРИЈА СО ФЛЕКСИБИЛЕН ИЗЛИВ СО ДВЕ ЦРЕВА

Висина на тело: 170mm
Должина на црево: 460mm

ПОТЕКЛО | БАТЕРИИ

Р. Литванија

СОСТАВ | БАТЕРИИ

Месинг
Батерија за кујна baterija za kujna Водоводни батерии vodovodni baterii nisko montazna bela rubineta flexy fleksi

Frigo Shob

24 часа на ден

Здраво! Добредојдовте на нашата веб страна, слободно контактирајте не за се што ве интересира.

Powered by WpChatPlugins