Пребарајте производи

Сливник-сифон Стирион С-70

3,490.00ден

Шифра: 019151

Опис-

Карактеристики

-Едноставно одржување
-Безвременски дизајн
-Чистење со отстранлива двојна заштита за мирис
-Заштита против мирис со топка
-Контрола на материјалот: полипропилен
-Материјал на решетката: нерѓосувачки челик
-Хоризонтален одвод

Frigo Shob

24 часа на ден

Здраво! Добредојдовте на нашата веб страна, слободно контактирајте не за се што ве интересира.

Powered by WpChatPlugins