Пребарајте производи

Унитас 101 Елите црна

10,320.00ден

Шифра: 018414

Опис

НИСКО МОНТАЖНА БАТЕРИЈА ЗА КУЈНА СО ДВЕ ЦРЕВА
Висина: mm
Должина: mm
Дистанца од тело до истек: mm

ПОТЕКЛО | БАТЕРИИ

Р. Словенија

СОСТАВ | БАТЕРИИ

Месинг
Батерија за кујна baterija za kujna Водоводни батерии vodovodni baterii unitas elite crna

Frigo Shob

24 часа на ден

Здраво! Добредојдовте на нашата веб страна, слободно контактирајте не за се што ве интересира.

Powered by WpChatPlugins