Пребарајте производи

Belgium Beige Matt 60×120

790.00ден

/парче

Шифра: 019997

Опис-

ТЕХНИЧКИ ИНФОРМАЦИИ
Шифра : 019997 / IND021
Боја : Беж
Димензија : 60*120 cm
Единица мерка : парче
Употреба : Универзална
Текстура : Камен,мермер
Завршна обработка : Мат
Метри квадратни во кутија :
belgium bezh bez mat beige matt plocka plocki

Tile Calculator

Калкулатор за табли

Димензии на табла:
Површина:
Цена:

Frigo Shob

24 часа на ден

Здраво! Добредојдовте на нашата веб страна, слободно контактирајте не за се што ве интересира.

Powered by WpChatPlugins