Пребарајте производи

Eco Beige 30×60

699.00ден

/м²

Шифра: 020126

Опис-

ТЕХНИЧКИ ИНФОРМАЦИИ
Шифра : 020126 / Z3229
Боја : Беж
Димензија : 30×60cm
Единица мерка : m² (метри квадратни)
Употреба : Подна, Внатрешна
Текстура : Камен
Завршна обработка : Мат
Метри квадратни во кутија : 1.44 m²
eco bez bezh boja plocki plocka

Tile Calculator

Калкулатор за плочки

Димензии на плочка:
Површина:
Цена:

Frigo Shob

24 часа на ден

Здраво! Добредојдовте на нашата веб страна, слободно контактирајте не за се што ве интересира.

Powered by WpChatPlugins